گلشیفته فراهانی به سینمای ایران بازگشت

http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

گلشیفته فراهانی به سینمای ایران بازگشت

به نقل قول از وبسایتهای سینمایی به نظر میرسد فراهانی برای بازی در فیلم جدید علی عطشایی چند روز قبل تست گریم داده است.

عطشایی چند روز قبل از آغاز جشنواره سی و سوم فجر با تعدادی از بازیگران فیلمش به آلمان رفته تا فیلم جدید پارادایس را کنار تیم ایرانی و آلمانی بسازد.

از بازیگران این فیلم به ماتیوس منز و الیویا بورخات و مهران رجبی و جواد عزتی میتوان اشاره کرد. که سرو صدای حضور گلشیفته فراهانی در این فیلم هم به گوش میرسد.

گلشیفته فراهانی در فیلم پارادایس

خلاصه داستان پارادایس به این شکل هست که دو طلبه جوان برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان به آلمان میروند.که رئیس حوزه همان مهران رجبی راه را برای این دو طلبه جوان میبندد. و آنها مجبور میشوند این حاچ آقا را هم با خود ببرند…

عزتی نسبت به حضور گلشیفته فراهانی در این فیلم واکنش نشان داده و نوشت «دوستان سلام. در مورد شایعات باید بگم بنده اینجا این خانومو که می گید (گلشیفته فراهانی) نه دیدم، نه قراره ببینم، نه همچین قراری با آقای عطشانی داشتم.»

علی عطشانی کارگردان سینما حضور بازیگر غیراخلاقی در فیلم جدیدش را تکذیب کرد و گفت: متاسفانه مدتی است شایعاتی در مورد حضور گلشیفته فراهانی در فیلم «پارادایس» به وجود آمده که من این مساله را تکذیب کرده و طرح چنین خبرهایی را یک بی اخلاقی می دانم.وی افزود حدود یکماه هست که فیلمبرداری از این فیلم با آرامش کامل جلو میره و انتشار چنین اخباری در راستای دشمنی با شخص یا اشخاصی صورت میگیره.

حضور گلشیفته در سینمای ایران امری محال و نشدنی هست . عطشایی به ساخت فیلم های حاشیه ساز مشهور هست.شاید اینبار هم با میان کشیدن نام گلشیفته سعی در حاشیه ساز و خبر ساز شدن فیلمش کرده که اگر چنین باشد تا اینجا موفق شده هست.

 

 

 

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *