http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

چند مدل مو جدید و زیبا همراه با آموزش

تا حد امکان سعی شده است اموزش درست کردن این مدل ها ذکر شود هرچند که کار پیچیده ای برای درست کردن ندارند همچنین برای هر مدل مو نوع صورت مناسب نیز ذکر شده است تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

مدل موی کلاسیک و بسیار زیبا:

model-1-10-by-nazdoone

موهایتان را به ۳ بخش مساوی تقسیم کرده دو بخش ان را به شکل دم اسبی و یک طرفه به کنار گوشتان انداخته و یک بخش باقیمانده را بر روی موهای دم اسبی حلقه کنید.

این مدل مو تقریبا با همه تیپ صورت هماهنگ است و بیشتر با موهای ضخیم هماهنگ تر میشود.چون موها را به شکل کلاسیک و دم اسبی در می اورید با لباس های باز بسیر شیک تر می شود.

…………………………….

مدل فر لاسی

model2 10 by nazdoone

اگر شما هم موهای بلند یا فر ابشاری دارید مدل فر لاسی برای شما بی نظیر خواهد بود این مدل نیز در حین زیبای بسیار ساده است.

استفاده از اریب برای براق و درخشنده و همچنین تثبیت این مدل مو توصیه میشود اکثر مدل های مو که امروز برایتان قرار داده ایم  بسیار ساده قابل درست کردن هستند و به راحتی میتوانید از انها الگو بگیرید.

model 2 1 10 by nazdoone

این مدل مو یز بیرای تمامی مو ها از جمله موهای بلند و بیشتر برای صورت های گرد مناسب میباشد.

………………………………..

مدل بافته فشن

model-3-1-10-by-nazdoone

به جرات مبتوان گفت همه دختر خانوم های جوان با این مدل مو بی نظیر و شیک می شوند و برای همه مناسب است به راحتی می توانید با بافتن حدود یک پنجم از قسمت میانی موها مانند تصویر همچنین قرار دادن قسمت نازکی از موها بر روی پیشانی از این مدل زیبا لذت ببرید.

model3-10-by-nazdoone

توصیه می شود قبل از درست کردن این مدل مو موهای خود را کامل اتو کنید تا صاف شود.و سعی شود قسمت بافتنی را از موهای پایین یک گوشتان جدا و تا پایین گوش دیگرتان ببافید تا به مشکلی برخورد نکنید.

تیپ صورت و لباس مناسب:

بیشتر برای صرت های کوتاه مناسب است و بخاطر سبک مو اگر با لباس های بدون بند ست شود زیبایی بهتری خواهد داشت.

…………………………………

 مدل دینون

یکی از بهترین مدل های مو و شاید بهترین مدل موی از مدل های امروز برای موهای بلند است که در دو طرح مختلف برایتان اماده کرده ایم درست کردن این مدل ها برخلاف ظاهر نسبتا پیچیده خود بسیار اسان میباشند.

model4-10-by-nazdoone

قسمت بالای پشت موهای خود را به حالت جمع کرده در اورده سپس قسمت های پایینی را موج دار کنید البته نه به صورت موازی و مرتب این مدل مو نیاز به اشفته کردن موها دارد بعد از درست کردن این مدل از اسپری برای تثبیت استفاده کنید.

model4-1-10-by-nazdoone

برای خراب نشدن این مدل موهای خودرا از رطوبت دور نگه دارید.این مدل برای صورت های متوسط یعنی نه کشیده و نه گرد مناسب تر است.

………………………………….

مدل پیچی فرانسوی

این مدل بسیار زیبا بیشتر تشکیل شده از پیچ و تاب است برای مهمانی ها و مجالس خودمانی مناسب نبود و ظاهر خشک و رسمی به شما میبخشد و بیشتر برای مجالس رسمی و یا محل کار مناسب تر است.

model5 10 by nazdoone

ابتدا موهای خود را کاملا اتو زده و صاف نمایید سپس مانند زمانی که میخواهید مدل دم اسبی را دست کنید تمام موها را به سمت عقب ببرید.

model51-10-by-nazdoone

قسمت جلو و بالایی مو را به اندازه دلخواه به کمک اسپری بلند کنید سپس به ارامی بقیه موها را به وسیله شانه مخصوص پیچ داده و سپس با سنجاج محکم نمایید.

این سبک برای صورت های کشیده و باریک مناسب تر خاهد بود اما برای همه موهای کوتاه نیز قابل استفاده است.

………………………….

………………………….

مدل موج استوک

برای موهای متوسط و بلند بسیار شیک خواهد بود و ظاهری بسیار ارام و مهربان به چهره شما خواهد بخشید.وبا لباس های مهمانی زرق و برق دار بسیار شیک و زیبا خواهد بود.

model-6-10-by-nazdoone

ابتدا موها را بدن حرارت صاف و شانه نمایید بهتر است موها مقدار بسیار کمی مرطوب باشند سپس مانند عکس موهای خود را موج دهید و بر روی شانه های خود بیاندازید.موها را اسپری نموده سپس از اسپری براق کنده نیز استفاده کنید.

این مدل برای صرت های به شکل قلب شگفت انگیز خواهد بود.

……………………………

……………………………

مدل بالت

میتوانید با درست کردن این مدل خیره کننده و منحصر به فرد باشید و قطعا یک امتیاز زیبا کننده برای شما در مجالس خودمانی و عروسی میباشد.

model7-model-6-10-by-nazdoone

سعی کنید این مدل را به ارایشگر خود نشان دهید تا از این مدل بسیار زیبا الگو بگیرد

model71-10-by-nazdoone

این مدل برای صورت های بیضی و همچنین تیپ صورت های کشیده مناسب است البته باید موهای متوسط و ظریفی داشته باشد.

………………………………….

مدل بوهو

مدل بوهو یک مدل کلاسیک با پیچ و تاب هی بسیار زیباست که قطعا شما را خیره کننده خواهد کرد برای درست کردن این مدل مو بهتر است از یکی از اعضای خانواده و یا دوستانتان برای نگه داشتن اینه دوم و کمی کمک استفاده نمایید.

mode8-10-by-nazdoone

ابتدا موهایتان را همانند عکس زیر از کنار گیجگاه تا انتهای مو ببافید سپس از قسمت دیگر سر چند قسنت مو را به شکل دم اسبی جدا کرده و حالت فر و لوله مانند به ان بدهیدقسمت بافته شده را به زیر قسمتی که پیچ داده اید انتقال دهید و با استفاده از سنجاق سر موهایتان را محکم کنید(هر قسمت از مو را که درست میکنید به وسیله سنجاق محکم کنید سپس در پایان کار موهارا با اسپری و تاف محکم نموده و سنجاق هارا جدا کنید)

model81-10-by-nazdoone

این مدل مو نیز برای صورت های قلبی شکل مناسب تر است همچنین برای موهای ضخیم بیشتر توصیه می شود

نکته:خلاقیت در این مدل مو بسیار جالب خواهد بود میتوانید به ابتکار خود قسمت هایی از مو را با خلاقیت خود تغییر دهید.

………………………………………

مدل باب فریبنده!!

مدل موی بسیار زیبا و شگفت انگیز باب که به شما ظاهری بسیار رسمی و شیک می بخشد و برای موهای کوتاه خیره کننده خواهد بود

model-91-az-10-by-nazdoone

مهم ترین نقش در درست کردن این مدل نوع اصلاح است پس حتما نوع نوع اصلاحتان نزدیک به تصویر زیر باشد قبل از درست کردن این مدل موهای خود را با شامپو شستشو دهید تا صاف و خشک شوند.بیشتر تمرکزتان بر روی بالای سر و قسمت تاج باشد با الگو گرفت از تصاویر زید قسمت کمی از موها را با اتوی مو نگه داشته و صبر کنید تا شکل بگیرند درست کردن این مدل مو در عین زیبایی کار زیاد سختی نمی باشد.

model-mo-9-az-10-by-nazdoone

بعد از اتمام اتو کردن حتما از اسپری برای خشک و ثابت کردن موهای خود استفاده کنید.

این مدل مو برای صورت های کشیده و بلند افریده شده است!

……………………………………………

مدل هومکو

برای موهای بلند زیبا خواهد بود و ظاهری عاشقانه تر به شما می بخشد.

model-10-az-10-by-nazdoone

قسمت جلو و بالایی مو را به کمک یک شانه حجیم و ایستاده نگه دارید سپس دیگر قسمت های مو را به وسیله بابلس یا هر وسیله دیگری موج دار نمایید.مهم ترین کار در این مدل مو ایده گرفتن از ان است.

model101-az-10-by-nazdoone

اسپری کردن مو برای حفظ این مدل زیبا در طولانی مدت فراموش نشود.

این مدل برای همه موها و هرنوع شکلی صورتی مناسب است.

هم اکنون می توانید با انتخاب و ارایش مدل موی خود از مدل های امروز با ظاهری شگفت انگیز در عروسی ها جشن ها و میهمانی ها حاضر شده و نگاه همه را به خود منعطف کنید.

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *