http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

مهران غفوریان: حجاب را دوست دارم

همسرم تاکنون حتی دوست نداشت در آن جشن نیز عکس داشته باشد و عکسی نداشته، از این به بعد هم تصمیم دارد در محافلی که عکس گرفته می‌شود حضور نداشته باشد.
photo_2016-08-06_04-39-27

مهران غفوریان: حجاب را دوست دارم; مادر و مادر زنم چادری اند

 

حجاب هیچ فردی قابل تمسخر نیست و حجاب پوششی است که مسلمان‌ها آن را دارند، من تنها با انتشار آن عکس اعلام کردم این طرح پیشنهادی من برای لباس جشن حافظ سال آینده است.

 

همسرم تاکنون حتی دوست نداشت در آن جشن نیز عکس داشته باشد و عکسی نداشته، از این به بعد هم تصمیم دارد در محافلی که عکس گرفته می‌شود حضور نداشته باشد.

 

خانواده همسر و مادر خودم نیز حجاب برتر یعنی چادر را برگزیدند، همسرم نیز مذهبی است و دوستان و اطرافیانم می‌دانند که خانواده مهران غفوریان مذهبی هستند، ولی قصدم از ثبت آن عکس با پتو این بود که شخص کنار دستی‌ام بهتر است از جشن حذف شود، چرا که به هر شکل اگر خواهان حضور باشد، باز هم حرف و حدیث ایجاد می‌شود.

روز برگزاری جشن حافظ باد وزیدن گرفته بود، اما با تمام این تفاسیر کدام مرد راضی می‌شود همسرش با مانتویی باز در یک جمع حرکت کند. باید به عقاید یکدیگر احترام گذاریم و از انتشار هر سخنی پرهیز کنیم./

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

1 دیدگاه

  1. باید یکی به این آقا مهرا ن بگه که : دوست داشتن حجاب ، با واجب دانستن آن فرق داره. مثل کسی که نماز نمی خونه ولی میگه من نماز رو دوست دارم!!!!! اگه تو حجاب را وجب می دانستی ، اولا باید هنگام ازدواج اینو با همسرت طی می کردی و در ادامه زندگی هم ، در مورد این مسئله ، غیرت و دقت به خرج می دادی. آوردن یا نیاوردن همسرتون به جشنهای کذایی حافظ و… ربطی به اصل مسئله حجاب و عفاف و غیرت دینی نداره. کلا باید مرد مسلمان در مرد همسر و دختر خودش و دیگران ، این غیرت را داشته باشد که جوری رفتار کند که همسر و دخترش ،اصلا در مقابل نامحرم ، بد حجاب ظاهر نشود و حیای جنسی را در رفتار و گفتار مراعات کند.

    پاسخ دادن

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *