مشکل پیدا کردن شوهر برای زیباترین دختر

http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

مشکل پیدا کردن شوهر برای زیباترین دختر

دختر زیبایی که همه از زیبایی و خوش اندامی او حیرت زده میشوند در کشورش به زیباترین دختر انگلیس مشهور است.بله او در شهر برمنگام انگلیس زندگی میکند و در کار آگهی های تبلیغاتی و مدلینگ مشغول کار است. ایشون جذابیتهای زیادی دارند و طرفداران بیشماری جذب کردند ولی یه درد گنده ته دلشون هست.

این مسئاله رو چند سالی مخفی کرده بودند که دیگه طاقتشون طاق شد و بالاخره خودشون مشکلشون رو اعلام کردند. شاید اگه شما هم مشکل این دختر زیبا روی رو بفهمید مثل بقیه تعجب کنید ایشون با این همه جذابیت و زیبایی و مدل بودن و داشتن لقب زیباترین دختر انگلیس باز نتونسته تا الان که 25 سالشه یه شوهر پیدا کنه و کاملا تنهاست.

خبرنگاران از خانم لوسی میپرسند که علت اینکه هیچ پسری حاظر به خواستگاری از شما نیست و در پیدا کردن شوهر موفق نبودین چی میتونه باشه؟

دختر زیبا اینگونه پاسخ میده که در پیدا کردن شوهر حسرت به دل مانده ام و واقعا از ته دل آرزو میکنم شوهر خوبی هر چه زودتر پیدا کنم و ادامه میده: حتی در پارتی های شبانه هم حتی یک نفر من را به خوردن نوشیدنی دعوت نمیکنه یا به خودش اجازه نمیدم با من همکلام بشه شاید علت این باشه که پسرها فکر میکنند مگر میشه دختر زیبایی مثل این تنها باشه و شوهری نداشته باشه و چون همه این فکر رو میکنن تا به حال هیچ پسری از من خواستگاری نکرده.

مشکل پیدا کردن شوهر برای دختر زیبا روی

مشکل پیدا کردن شوهر برای دختر زیبا

مشکل پیدا کردن شوهر برای زیباترین دختر

مشکل پیدا کردن شوهر

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

بازتاب های این مطلب

  1. به شوهر خود اعتماد کامل دارم | سایت تفریحی پرواز - […] شما هم به شوهر خود اعتماد دارید تا زندگی و مرگ خود را به دستان شوهرتان […]

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *