لاغری بدون دردسر با نور خورشید

http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

لاغری بدون دردسر با نور خورشید

اگر شما نیز از چاقی رنج میبرید و آرزوی لاغر شدن بدون دردسر را دارید یک روش کاملا علمی و بدون دردسر و رژیم برایتان داریم در این روش شما با استفاده از نور خورشید لاغر خواهید شد.تعجب نکنید این روش واقعا علمی و بررسی شده حتی در آمریکا بین چندین نفر با میانگین سن 30 سال و تغذیه و تحرک ثابت تحقیق شده. کسانی که صبح یعنی از طلوع آفتاب تا ظهر در معرض آفتاب باشند نور خورشید باعث حذف توده های چربی و در نتیجه لاغری آنها شده و بلاعکس کسانی که بجای صبح از ظهر تا غروب در معرض آفتاب بوده اند توده چربی و چاقی بیشتری داشته اند.

لاغری بدون دردسر با نور آفتاب

لاغری بدون دردسر با نور آفتاب

پس سعی کنید تا فعالیت خود را در فضای باز یعنی زیر نور آفتاب انجام دهید تا نور خورشید علاوه بر  ویتامین D، لاغری و تناسب اندام را نیز به شما هدیه دهد.فقط یادتان باشد که زمان مناسب برای دریافت انرژی خورشید برای لاغری و تناسب اندام ساعات اولیه روز هست و هر چه از زمان طلوع خورشید زمان بگذرد تاثیر انرژی خورشید برای کاهش وزن کمتر خواهد شد.

لاغری بدون دردسر با نور خورشید

لاغری بدون دردسر

هرچند تابحال مکانیسم دقیق چگونگی تاثیر نور خورشید بر لاغری و تناسب اندام مشخص نیست ولی دانشمندان آمریکایی معتقدند نور خورشید با تاثیری که روی سوخت و ساز بدن و احساس گرسنگی و سیری دارد وزن بدن را نیز تحت تاثیر قرار میدهد.برخی نیز معتقدند ویتامین D باعث افزایش سوخت و ساز بدن و رسیدن به اندام زیبا میشود. اگر شما نیز با خواندن این مطلب میخواهید از فردا بیشتر زیر نور آفتاب باشید پیشنهاد میکنیم تا از ساعت 8 صبح تا 10 صبح حدود 20 دقیقه فعالیت یا ورزش صیحگاهی را در فضای باز انجام دهید تا بدون دردسر و بدون رژیم های سخت بتونید وزنتان را کاهش دهید و اندامی متناسب داشته باشید.

 

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

بازتاب های این مطلب

  1. پیامد ها و عوارض چاقی و اضافه وزن در مردان | سایت تفریحی پرواز - […] خاطر اینکه چاقی در جامعه ما بصورت اپیدمی سرایت کرده و تقریبا افراد […]

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *