عکس ستاره جشنواره فیلم فجر و پرکارترین بازیگران

http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

عکس ستاره جشنواره فیلم فجر و پرکارترین بازیگران

عکس ستاره جشنواره بابک حمیدیان

عکس بابک حمیدیان

آقای حمیدیان حدود دو سال است که عنوان پرکارترین بازیگر جشنواره فجر را دارند.سال گذشته بابک حمیدیان در 5فیلم بازی کرده بود و امسال با بازی در فیلم های
اعترافات ذهن خطرناک من-روباه-شکاف-مرگ ماهی و من دیه گو مارادونا هستم در بخش سودای سیمرغ حضور دارد.

عکس ستاره جشنواره مهتاب کرامتی

عکس مهتاب کرامتی

خانم کرامتی با بازی در 4 فیلم امسال بعنوان پرکارترین بازیگر جشنواره فیلم فجر شناخته شده اند ایشان سال پیش در 3 فیلم جشنواره حضور داشتند.نام فیلم های امسال مهتاب کرامتی ارغوان-عصر یخبندان-مزار شریف و جامه دران

عکس ستاره جشنواره پرویز شهبازی

عکس پرویز شهبازی

جزو منتقدپسندترین فیلمسازان سینمای ایران است. از سال 1375 که فیلمسازی را با «مسافر جنوب» آغاز کرد تا الان فقط پنج فیلم بلند ساخته است. هر سالی که در جشنواره فیلم داشته باشد، معمولا جماعت زیادی مشتاق دیدن کارش هستند.

آخرین بار دو سال پیش با «دربند» در جشنواره فجر حضور داشت. امسال اما نامش به عنوان فیلمنامه نویس در تیتراژ فیلم «خانه دختر» شهرام شاه حسینی آمده است.

عکس ستاره جشنواره نیکی کریمی

عکس نیکی کریمی

آخرین بار 3سال قبل با کارگردانی فیلم سوت پایان در جشنواره حضور داشت که امسال هم با حضور دوباره خود در جشنواره و کارگردانی شیفت شب تنها کارگردان زنی هست که در بخش مسابقه جشنواره امسال حضور داشتند خود در این فیلم تنها در یک سکانس کوتاه بازی کرده است.
عکس ستاره جشنواره محسن تنابنده

عکس محسن تنابنده
این روزها حسابی در کمدی روی بورس است. از سریال های «پایتخت» بگیرید تا «شاهگوش» داود میرباقری در شبکه نمایش خانگی و حالا هم که «ابله» کمال تبریزی پخش شده است.
تنابنده در تمامی فیلم ها درجه یک بازی کرده و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده هست. و همه منتظر و مشتاق دیدن محسن تنابنده در فیلم کمدی ایران برگر در جشنواره فجر هستند. وی قبلا هم یک بار سیمرغ بلورین از جشنواره دریافت کرده بود.هر چند در سینمای ایران به بازیگران کمدی کمتر توجه میشود ولی امید است در فیلم جعفر جوزانی محسن تنابنده برای یک فیلم کمدی نامزد سیمرغ بلورین شود.

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *