عجیبترین و رندترین نام و نام خانوادگی

http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

عجیبترین و رندترین نام و نام خانوادگی

همانگونه که در ایران برخی افراد از نام و نام خانوادگی خود خسته شده و آن را از مد افتاده میدانند و نام و نام خانوادگی خود را تغییر میدهند در کلمبیا هم خانمومی به جدید و تک بودن نام و نام خانوادگیش وسواس عجیب دارد به گونه ای که تا به حال چندین بار اسم و فامیلی خود را تغییر داده تا جدیدترین نام را در هر زمان داشته باشد.

 این خانم که با نام «لیدیزونگا سایبورگ» شناخته میشد جدیدا ترجیح داده نام خود را به ABCDEFGHIJKLMN  و و نام خانوادگی اش را به OPQRSTUVWXYZ تغییر دهد .وی برای انتخاب این نام اینگونه میگه :دلیل این انتخاب تک بودن و رند بودن این نام در کلمبیا و حتی جهان است و بعید می دانم کسی این نام را داشته باشد و یا بخواهد به این نام تغییر دهد. همچنین خانم الفبا دوست دارد که همیشه شخصیت اعجاب آوری میان مردم باشد.
عجیبترین و رندترین نام و نام خانوادگی
بنظر شما دوستان و اطرافیان این خانم چگونه باید نام دوستشان را صدا بزنند .به احتمال من آنها به اختصار از نام «ABC» استفاده خواهند کرد چون مطمئنا نمیتوانند همه ی حروف اسمش این خانم را در صحبت کردن بکار ببرند.

این خانم جوان حدود 36 سال سن دارد و تقریبا یک سال برای گرفتن این نام و نام خانوادگی در ثبت وقت گذاشته تا اینکه امسال توانسته کارت شناسایی اش را با این اسم بگیرد خانم ABCDEFGHIJKLMN OPQRSTUVWXYZ بسیار خوشحال هست که توانسته به آرزوی خود برسد. اما مشخص نیست که چند سال این نام عجیب و غریب میتواند ایشون را راضی نگه دارد و آیا دوباره از نام جدیدش خسته خواهد شد یا نه؟ نام و نام خانوادگی عجیب و غریب این خانم باعث شهرت او در جهان شده است.

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *