سوژه شدن نحوه بچه داری بازیگر سرشناس از دخترش

http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

سوژه شدن نحوه بچه داری بازیگر سرشناس از دخترش

سوژه شدن نحوه بچه داری بازیگر سرشناس از دخترش

عکس رایان رینولدز و دخترش

رایان رینولدز ryan reynolds بازیگر سینمای هالیوود برای نخستین بار صاحب فرزند شده، بنابراین از او انتظار نمی‌رود که در امر نگه‌داری از کودک خود چندان بدون اشتباه ظاهر شود. اما اشتباه او در حمل کودکش و عکسی که از این اشتباه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد او را وادار به توضیح درباره این عکس کرد.

در این عکس او دخترش را به گونه‌ای به خود بسته که تنها پاهای نوزاد دیده می‌شود، و این احساس را به بیننده می‌دهد که نوزاد در وضعیت بدی قرار گرفته است.

رایان رینولدز و دخترش

رایان رینولدز و دخترش

این بازیگر 38 ساله با حضور در برنامه تلویزیونی «Today امروز» گفت : «قبول دارم که نوزاد را به صورت صحیح در نگه‌دارنده قرار نداده بودم، این اولین تجربه پدر بودن من است. این اولین اشتباه من نبود و مطمئن باشید، آخرین اشتباه هم نخواهد بود. این اولین باری بود که از این وسیله استفاده می‌کردم، پس از آن دیگر این اشتباه را تکرار نکردم.»

رینولدز در ادامه اضافه کرد: «فرزند هدیه‌ای از جانب خدا، برای هر پدر و مادر است. هر بار که به دخترم نگاه می‌کنم، شگفت‌انگیزترین موجود جهان را می‌بینم. اما در هر حال گاهی اشتباهاتی مانند این پیش می‌آید و من سعی می‌کنم با شوخی و خنده از کنار آن رد شوم»

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *