حرکتی که فک و دندان احسان علیخانی را از بین برد

http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

حرکتی که فک و دندان احسان علیخانی را از بین برد

حرکتی که فک و دندان احسان علیخانی را از بین برد

حضور یک مستندساز در برنامه ماه عسل

احسان علیخانی در ابتدای شروع برنامه و پس از احوالپرسی گفت: من با اینکه اعتماد به نفس و حتی در جاهایی اعتماد به سقف دارم آن هم نه به وجود خودم بلکه به پشتوانه ی نگاههای شما به ماه عسل و مهمان هایش، اما فک و دندان من و همکارانم ازبین رفته چرا که ما یک خواهشی از شما کردیم و به واسطه ی آن طوفانی به پاشد از این همه معرفت حیرت کردیم. این موضوع از یک کل کل ساده شروع شد از آنجایی که عقیل هشت ساله مهمان ماه عسل سرپرستی خانواده خود را برعهده داشت. بنابراین بعد از آن برنامه، برای کمیته امداد شاخ و شانه کشیدیم که چرا کمک نمی کنید و در این کل کل آنها 270 هزار پرونده کودک بی سرپرست به ما نشان دادند که به برجکمان خورد.

اما از شب گذشته تا به این لحظه 80 هزار نفر برای حمایت از کودکان بی سرپرست و ناتوان اعلام آمادگی کردند. که در این میان اسم افرادی چون نیوشاضیغمی،حمید گودرزی، برزو ارجمند، روناک یونسی، محسن افشانی، سیاوش خیرآبی و سمانه پاکدل به چشم می خورد.

سپس عباس لاجوردی مستند ساز به برنامه آمد تا روایتگر قصه ی مهیج، پیچیده و جذاب خود باشد. این مستند ساز به دلیل اهانت های متعدد به پیامبر اسلام تصمیم به ساخت مستندی دراین باره می گیرد به همین منظور برای تهیه ی این مستند به آمریکا سفر می کند تا با تری جونز (Terry Jones) کشیش کلیسای فلوریدا که با افکار سیاسی در یازده سپتامبر اقدام به قرآن سوزی کرده مصاحبه ای داشته باشد و یک سوال مهم از او بپرسد برای همین در کمال ناامیدی در روز دوم سفرش این کشیش را در خیابان های نیویوک به صورت خیلی اتفاقی می بیند و از او می پرسد قرآن خوانده ای؟ که او پاسخ می دهد : نه.

این مستند ساز عنوان کرد: وقتی در آمریکا امکان مصاحبه با تری جونز فراهم نمی شد دلم لرزید و با خود گفتم یا رسول الله آمده ام تا دینت را کمک کنم اگر صلاح است یاری ام کن که تری جونز را در کمال ناباوری در نیویورک دیدم و با آن پاسخ فهمیدم که حرکت او از روی جهالت و نادانی بوده است.

این مستند ساز برای تکمیل مستندش به دانمارک می رود و با کورت وسترگارد کاریکاتوریست دانمارکی ضد اسلام که نخستین کاریکاتورهای موهن علیه مقدسات مسلمانان وحضرت رسول را کشیده، مصاحبه می کند.

لاجوردی در خصوص این مصاحبه عنوان کرد: هماهنگی با فردی که شبیه سلمان رشدی زندگی می کند غیر ممکن بود و بعد رو به علیخانی گفت: ببینید شما می توانید با سلمان رشدی ملاقات کنید؟ علیخانی خندیدو گفت: بگذارید بعد از برنامه باهاش تماس بگیرم ببینم چی میشه و بعد خودش از حرفش خنده اش گرفت و افزود: فردا یک سری از رسانه ها تیتر می زنند ارتباط احسان علیخانی با سلمان رشدی.

این مستند ساز در پایان عنوان کرد: صهیونیست ها علیه ایران برنامه ریزی می کنند و هدفشان این است که غرب را در مقابل ایران قرار دهند با ساخت این مستند بخشی از حقایق را به تصویر کشیدم.در بخش بعدی دو نفر از دوستان و همسر و فرزند این مستندساز هم در برنامه حضور یافتند.

و بعد از گفتگویی کوتاه با آنها ، این قسمت از برنامه ماه عسل در ماه بارک رمضان به پایان رسید.

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *