http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

توهین بهاره رهنما به مردان و مقایسه سگ و مرد

توهین بهاره رهنما به مردان و مقایسه سگ و مرد جمله ای توهین وار به مردان و عجیب از بهاره رهنما و واکنش بهاره رهنما به واکنش مردم .

بهاره رهنما بازیگر زن ایرانی که این روزها با فعالیت خود در صفحات مجازی باعث ایجاد جنجال میشود این بار با عکسی منتسب به وی که از آن توهین به مردان برداشت میشود جنجال آفرین شد .

توهین بهاره رهنما به مردان

توهین بهاره رهنما به مردان

توهین بهاره رهنما به مردان با عکسی از صفحه اش حاوی یک جمله و عکس یک سگ شروع شد که بهاره رهنما به مقایسه سگ ها و مردان پرداخته بود .

طبق این عکس بهاره رهنما با انتشار تصویر یک سگ که اینطور به نظر میرسید که سگ خودش بوده جمله ای عجیب را منتشر کرد که از سرتاسر آن میتوان توهین به مردان را مشاهده نمود .

توهین بهاره رهنما به مردان

توهین بهاره رهنما به مردان

طبق آنچه در این عکس مشاهده میفرمایید بهاره رهنما نوشته است :

همه سگ ها از همه مردان دنیا بهترن البته این دختره و اسسمش دافیه

بی شک تنها برداشتی که از این جمله بهاره رهنما میتوان گرفت توهین به مردان می باشد زیرا که مقایسه سگ و مرد و برتری دادن سگ بر مردان خود به وضوح این موضوع را به توهین تبدیل میکند .

واکنش کاربران فضای مجازی با انتشار این عکس و این جمله بالطبع خوب نبود و با هجوم به صفحه بهاره رهنما از این جمله بازیگر زن ایرانی ابراز ناراحتی کردند و به شیوه های گوناگون این ناراحتی را نشان دادند .

بهاره رهنما که به گونه ای خود را بی خبر از انتشار این عکس و این جمله میداند به انتقاد از فحاشان پرداخت .

توهین بهاره رهنما به مردان

توهین بهاره رهنما به مردان

بهاره رهنما در صفحه اش با انتشار عکس بالا نوشت :

“در مورد جنجال های پوشالی اخیر”: لزومی نمیبینم درباره دروغ و دغل ها ویا سو استفاده هایی که از دیالوگ های نمایش ها یا داستان های من که اغلب به صورت تک جمله در فضای توعیتر یا هرجای دیگه پخش شده توضیحی بدم! اون هم به اون قشر فضاوتگر و بیماری که خودشون نمیدونن من بالاخره زن ستیزم یا مرد ستیز؟!؟ تا دیروز با یک جمله نمایشم منو زن ستیز معرفی کردن امروز با یک عکس و مطلب دیگه که به من منسوب کردن منو مرد ستیز میدونن واقعا فقط جوابم اینه : متاسفم !

و اینکه به شماهایی که فحاشی میکنید ،این رو تقدیم میکنم :” آینه” لطفا چهره کریه تون رو بهتر ببینید و باز تاب لجن پراکنی هاتون رو به صورت خودتون چسبیده!

پی نوشت: آینه که میدونین چیه ؟ یعنی هر توهینی بنویسید دقیقا خودتون و شخصیتتون هستین:)

پی نوشت دو:با ادای احترام به اقایون عزیز که همیشه از خیلی هاشون اموختم خواهش میکنم تحت تاثیر این جو سازی های جریان ساز قرار نگیرید و بدونید من نه ادما رو دسته بندی میکنم و نه مارک میزنم:

تن ادمی شریف است بجان ادمیت…


از این پیام اینگونه برداشت میشود که این عکس و پیام منتشر شده منسوب به بهاره رهنما شده و حاصل دست فتوشاپ کاران بوده است و بهاره رهنما این عکس و جمله را منتشر نکرده است .

اعلام این جمله چه در نمایش باشد چه نباشد به صورت تکی در صفحه یک بازیگر به راحتی به معنای توهین تلقی میگردد و به صرف اینکه این جمله دیالوگ نمایش بوده است نمیتوان آن را در صفحه مجازی منتشر کرد و بی منظور از کنار آن گذشت .

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

4 دیدگاه

 1. ایشون هم چهره خودشون رو خوب خراب کردن.
  حتما این جمله هم بخاطر اینکه ابهاماتی درمورد جدایی شون از همسرشون هست منتشر شده و با این حرف نشون میدن حتما جدا شدن و اون عقده و ناراحتی شو اینجور میخواد بروز بده.
  متاسف شدم براشون

  پاسخ دادن
 2. اگه این حرفو زده خدا لعنتش کنه.خرس گنده .بشکه

  پاسخ دادن
 3. به نظر من تهایت بی شعوریشونو میرسونه از یک هنر مند واقعا بعیده

  پاسخ دادن
 4. حرف از دهان هر کسی به اندازه فهم و درک و شعورش بیرون میاد

  پاسخ دادن

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *