بیماری روانی بین کاربران شبکه های اجتماعی

http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

بیماری روانی بین کاربران شبکه های اجتماعی

روز به روز کاربران شبکه های اجتماعی بیشتر میشه این کاربران در مدت کوتاهی به این شبکه ها انس پیدا کرده به گونه ای که حتی به محض بیدار شدن از خواب دغدغه چک کردن صفحه شخصیه شان را دارند. در واقع این همان بیماری روانی یا نداشتن تعادل و اظراب هست.بر اساس پژوهش جدید 56 در صد از کاربران شبکه های اجتماعی به بیماری روانی مبتلا هستند.
بر اساس این پژوهش که در سایت”مای لایف دات کام” انجام شده، 56 درصد کاربران شبکه های اجتماعی به بیماری هایی مانند “فومو” یا دغدغه از دست دادن اشیا و فشار عصبی مزمن مواجه هستند، و 50 درصد به خاطر ناتوانی از تحمل فشارهای روانی در اندیشه استراحت به دور از “فیسبوک” و “تویتر” هستند. 27 درصد از کاربران شبکه های اجتماعی به محض بیدار شدن از خواب دغدغه چک کردن صفحه شخصی خود را دارند، 51 درصد صفحه خود را به طور مستمر مورد بازبینی قرار می دهند و 35 درصد روزانه بیش از 31 دقیقه را به قرائت پیام های ارسالی و پاسخ به آن می گذرانند.
بیماری رایج بین کاربران شبکه‌های اجتماعی !

سن بیشتر کاربران شبکه اجتماعی میانگین 25 سال هست و بیشتر از پنجاه درصدشان میخواهند یک یا چند صفحه را ترک کنند که نشان میدهد افراد در شبکه های اجتماعی از زیاد شدن و شلوغ شدن صفحات راضی نیستند و سعی در کم کردن کار روزانه خود دارند تا آرامش قبلی را بتوانند به زندگی خود برگردانند.

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *