انتشار عکس های خصوصی مهمان برنامه ماه عسل (الهام عرب)

http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

انتشار عکس های خصوصی مهمان برنامه ماه عسل (الهام عرب)

احسان علیخانی شب گذشته در ماه عسل میزبان الهام عرب مدلینگ لباس عروس بود که حواشی زیادی را به همراه داشت.

حضور یک مدلینگ عروس در یکی از برنامه های صدا و سیما به اندازه کافی موضوع حساسی هست، اما وقتی الهام عرب مدلینگ لباس عروس، جلوی احسان علیخانی نشست تا درباره شغلش به عنوان پزر صحبت کند، حاشیه ها دوباره به سمت برنامه ماه عسل هجوم آوردند.

الهام-عرب-مهمان-ماه-عسل

مخاطبانی که این برنامه را دیدند بعد از پایان برنامه وقتی به سراغ صفحات شخصی الهام عرب رفتند با صفحاتی قفل شده روبرو شدند. او بعد از حضور در این برنامه، به سرعت تمامی عکس های خود را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد ولی با این حال آن دست های پنهان همیشگی به کار افتادند تا عکس های او را حالا همه جا پخش کنند.
همان دست های پنهانی که ناگهان تصمیم می گیرند به صفحات اجتماعی هنرمندان و ورزشکاران حمله کنند، یا عکس ها و فیلم هایی از آدم های مشهور و گمنام را بدون رضایت شخصی شان در اینترنت بازنشر دهند.
حالا الهام عرب سوژه روز شده است. کسی که عکس هایش در شبکه های اجتماعی دست به دست می شوند و چهره اش با دستکش و هدبند مدام در کنار عکس های صفحات شخصی اش قرار می گیرد تا باز هم ماه عسل به واسطه حاشیه ها بر سر زبان ها بیفتد.
هرچقدر بر ماه عسل نقد داشته و نسبت به میهمانانش انتقاد داشته باشیم دلیل نمی شود به حریم شخصی میهمانانش احترام نگذاریم.
ویژه برنامه ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی در ماه مبارک رمضان هر روز قبل از افطار روی آنتن شبکه سوم سیما میرود.
عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

1 دیدگاه

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *