اقدام غیراخلاقی خواننده زن جنجالی شد

http://flyfun.ir/wp-content/uploads/2016/10/tech_page_divider_1.png

 

اقدام غیراخلاقی خواننده زن جنجالی شد

آریانا گرانده  Ariana Grande خواننده و بازیگر سرشناس آمریکایی این روزها با حاشیه های زیادی مواجه شده است.

اقدام غیراخلاقی خواننده زن

ماجرا از آنجا آغاز می شود که آریانا گرانده 22ساله به همراه تعدادی از دوستانش به یک مغازه شیرینی فروشی رفته و در زمانی که کارکنان فروشگاه نبودند, مخفیانه شروع به مزه کردن پیراشکی دونات می کند و آنها را لیس می زند!

همزمان او درحال گفتن این جمله است که از آمریکا و آمریکایی ها متنفر است!

آریانا گرانده درحال مزه کردن مخفیانه دونات

آریانا گرانده درحال مزه کردن مخفیانه دونات

پس از خروج آریانا گرانده از فروشگاه و بازبینی دوربین ها, مسئولین مغازه شیرینی فروشی متوجه این اقدام او شده و از آریانا گرانده شکایت می کنند!

هرچند که آریانا گرانده با انجام دادن مصاحبه های مختلف و عذرخواهی بخاطر چنین اقدام زشتی و اعلام اینکه به آمریکایی بودن خود افتخار می کند, سعی در آرام کردن این جنجال دارد, اما پلیس اعلام کرده است که درحال تحقیق برروی این موضوع می باشد.

عضویت در کانال تفریحی  

نویسنده: alpha

اشتراک گذاری این نوشته

5 دیدگاه

 1. بسم الله الرحمن الرحیم

  -سلام علیکم
  نوع مطالب ارائه شده در سایت مزبورتان ، دارای مفاهیم ضاله با تصاویر مبتذل و منافی عفت و حیای اسلامی می باشد..مثلا درج تصاویر بسیار مبتذل و شهوانی یا بارگذاری اخبار جنسی با وجوه مختلف
  لذا شما را به خشیت در برابر اوامر عالیه ی الهی دعوت نموده وازتسهیل و نشر مطالب مهیج جنسی و مطالب منافی عفت و حیای اسلامی بجد برحذر می دارم و اینکه به سهولت خود را در دام کبائر محرمه نیاندازید که تاوان دنیوی و اخروی آن بسی سخت و سهمگین خواهد بود و نور فطرت و عظمت روحانی آدمی را مضمحل می کند.. از این جهت بایسته است به چارچوبهای مدون در نظام مقدس اسلامی پایبند بوده و از این گناه دخیل درسرنوشتتان ،خود و دیگران را رهایی بخشید. و فورا سایت مزبورتان را که دایره ی فساد و فحشا می باشد را از دسترس همگان خارج نمایید.
  :(قَوْله تَعَالَى : { مَنْ یَشْفَع شَفَاعَه حَسَنَه یَکُنْ لَهُ نَصِیب مِنْهَا وَمَنْ یَشْفَع شَفَاعَهسَیِّئَه یَکُنْ لَهُ کِفْل مِنْهَا
  هر کس وساطت پسندیده‏ اى (در هر امر خیرى در نزد خدا یا مخلوق) انجام دهد او را بهره‏ اى از آن (پاداشى در دنیا یا آخرت) خواهد بود، و هر کس وساطت ناروایى (در هر امر باطلى یا در حق شخص ناشایسته ‏اى) انجام دهد او را نیز نصیبى از (گناه و وبال) آن خواهد بود، و خداوند همواره بر هر چیزى توانا و نگهبان است.

  پاسخ دادن
  • خداوند برای شما شفای عاجل عنایت فرمائید بعد از 35 سال بنیاد گرایی تو حالا به عکس یک هنرپیشه گیر دادی در حالی از همان نظام مقدس که حرف می زنی کلیه فیلم های خارجی بهاحتساب نظر شما مستهچن است و صدا وسیما که زیر نظر مقام رهبری است باید برچیده شود

   پاسخ دادن
  • سلام
   این سایت مطابق قوانین حمهوری اسلامی هست و یک تیم سانسور داریم که مطالب غیر اخلاقی رو حذف میکنن

   پاسخ دادن

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *