اعلام فوت احسان علیخانی در تلویزیون خبر مرگ احسان علیخانی که در تلویزیون نیز اعلام شد تکذیب شد

فوت احسان علیخانی

فوت احسان علیخانی خبری جالب می باشد که قطعا برخی سواستفاده گران از خبر مرگ احسان علیخانی سودهایی خواهند برد اما اعلام خبر درگذشت احسان علیخانی توسط مجری شبکه ورزش در تلویزیون جالب توجه بوده است .

مرگ احسان علیخانی جزو آن دسته اخباری است که برای مدیران سایت ها و گروه های تلگرام و اینستاگرام سود خوبی دارد و هر روزه شایعاتی مبنی بر مرگ هنرمندان و فوت احسان علیخانی منتشر میشد تا سود بالایی به دست بیاورند .

فوت احسان علیخانی

درگذشت احسان علیخانی این بار بسیار مورد توجه قرار گرفت زیرا که مجری شبکه ورزش در تلویزیون ایران خبر فوت احسان علیخانی را اعلام کرده است .

این بار هم خبر درگذشت احسان علیخانی شایعه ای بیش نبوده اما اعلام این خبر از تلویزیون بسیار جالب توجه بوده و شایعه فوت احسان علیخانی این بار کمی جدی تر فشار بر روان طرفداران احسان علیخانی وارد کرد .

مرگ احسان علیخانی

اعلام خبر مرگ احسان علیخانی از تلویزیون کافی بود تا این خبر به واقعیت نزدیک شود و مردم باور کنند که احسان علیخانی فوت کرده است .

صفحات مرتبط به احسان علیخانی و ماه عسل خبر فوت احسان علیخانی را تکذیب کرده و اعلام خبر مرگ وی در شبکه ورزش را جالب توجه دانسته اند .

احسان علیخانی نیز خبر درگذشت خود را شایعه دانسته و این خبر را تکذیب کرد .

امیدواریم که شایعات مربوط به مرگ ستارگان ایرانی حتی در گروه ها و سایت ها برای جمع آوری کاربر و بازدید منتشر نگردد چه برسد به تلویزیون و رسانه ملی که باعث رنجش خاطر طرفداران و خانواده ستارگان عزیز ایران گردد .

اعلام فوت احسان علیخانی در تلویزیون + عکس